Chcesz dowiedzieć się więcej?
przycisk zamknij

Dziękujemy, zapytanie zostało wysłane do Esclinic.

Wybielanie zębów w Krakowie

  |  
  |  
Profesjonalne wybielanie zębów z użyciem akcelertora Beyond Polus oraz preparatów nadtlenku wodoru.

wybielanie zebów kraków promocja

Wybielanie zębów z użyciem profesjonalnego akceleratora Beyond Polus™

W ESCLINIC możesz uzyskać śnieżnobiały uśmiech!
Teraz bezpieczne i komfortowe wybielanie zębów w cenie 899zł 1200zł

 

Jesteś niezadowolony z obecnego koloru swoich zębów? Brak Ci pewności siebie?

Zapraszamy do naszej Kliniki w Krakowie przy ulicy Kluczborskiej 15, gdzie lekarz dentysta zaproponuje Ci najnowocześniejszą metodę rozjaśniania zębów przy użyciu amerykańskiego akceleratora BEYOND POLUS PowerWhitening wraz z odpowiednim dla Ciebie stężeniem preparatu nadtlenku wodoru. W efekcie uzyskasz piękny uśmiech, który zachwyci wszystkich wokół oraz doda Ci pewności siebie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Dla kogo wybielanie zębów?

Dla każdego! Jednak jest to zabieg najbardziej skuteczny u pacjentów z przebarwieniami zębów spowodowanymi spożywaniem kolorowych („barwiących”) pokarmów, piciem kolorowych napojów oraz paleniem tytoniu. Dobre rezultaty obserwujemy również przy przebarwieniach spowodowanych zażywaniem w przeszłości leków z grupy tetracyklin, fluorozie oraz przebarwieniach wynikających z upływu czasu.

Czy zabieg wybielania zębów Beyond Polus jest bezpieczny?

Zabieg jest bezpieczny, a zarazem skuteczny:
 • akcelerator – zastosowano innowacyjną technologię w postaci „zimnego światła” (LightBridge™), czyli połączenie światła halogenowego z diodowym, które dzięki licznym światłowodom i specjalnemu układowi optycznemu eliminuje szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe ( UV ) i promieniowanie podczerwone ( IR ) – nie dochodzi do przegrzania zęba i związanych z tym skutkami
 • wrażliwość – dzięki zastosowanej technologii nadwrażliwość pozabiegowa jest wyeliminowana, jednak u pacjentów zmagających się z „codzienną” nadreaktywnością zębów, pozabiegowa wrażliwość może się utrzymywać do 24 godzin po zabiegu ( !! Mamy na to sposoby !! )
 • podrażnienie dziąseł – czasami, mimo zabezpieczeniu w postaci płynnej żywicy ( koferdam ), może dojść do przecieku preparatu ( dziąsło staje się białe ); jest to spowodowane utlenieniem tkanki miękkiej – taki efekt jest przemijający ( może się utrzymywać do 30 minut po zabiegu ).
 • dodatkowe korzyści - niebieskie światło działa lepiej niż płyn antybakteryjny do płukania ust!! Powoduje zmniejszenie ilości bakterii znajdujących się w Twojej jamie ustnej.


Jaki będzie efekt wybielania? Jaki uzyskam kolor?

Ząb ma budowę strukturalną, dlatego po zabiegu, w niektórych przypadkach, kolor może wydawać się nierównomierny, czasami widoczne są białe plamki. Bez obaw!!! Jest to efekt odwodnienia, który minie w przeciągu kilku godzin od zabiegu ( warto pić więcej wody mineralnej ). Efekt wybielania w dużej mierze zależy od rodzaju, źródła i intensywności Twoich przebarwień, ale również od stosowania się do zaleceń pozabiegowych ( nasz specjalista udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji ). Niestety, zabieg wybielania nie zmieni koloru wypełnień kompozytowych ( po co najmniej tygodniu zalecamy wymianę starych plomb w celu uzyskania jednolitego koloru ), koron protetycznych ani licówek.

Jak długo trwa zabieg wybielania zębów Beyond Polus?

W zależności od rodzaju i intensywności przebarwień zabieg trwa od 15 minut do 1 godziny. Efekt wybielania zależy od trybu życia ( dieta, alkohol, tytoń ) oraz od wdrożenia w życie zaleceń pozabiegowych lekarza – do 2 lat. Jednak zalecamy wizyty kontrolne ( co 6 miesięcy ) oraz zabiegi podtrzymujące ( profesjonalne i domowe ).

Co czeka mnie przed zabiegiem wybielania zębów?

Konsultacja – lekarz zbada stan Twoich zębów, w razie potrzeby zaleci niezbędne zabiegi, które sprawią, że efekt wybielania będzie bardziej satysfakcjonujący ( pełna higienizacja jamy ustnej, zdjęcie pantomograficzne, leczenie ubytków próchnicowych, leczenie ubytków przyszyjkowych ), a Twój uśmiech będzie olśniewający.

Co muszę zrobić po zabiegu wybielania zębów?

 • biała dieta” – przez co najmniej 48 godzin ( najlepiej przez 7 dni ) – powstrzymaj się od spożywania barwiących pokarmów, napojów i palenia tytoniu
 • stosuj odpowiednie środki do higieny jamy ustnej podczas domowej pielęgnacji – zapytaj o nie Twojego lekarza.


Jakie są przeciwskazania?

 • ciąża i karmienie piersią
 • wiek poniżej 18 roku życia
 • mechaniczne / próchnicowe uszkodzenia zębów ( Umów się na wizytę, znajdziemy rozwiązanie !! )
 • zła higiena jamy ustnej oraz stan zapalny jamy ustnej ( Często wystarczy zmiana nawyków oraz profesjonalna higienizacja jamy ustnej – nasz specjalista doradzi Ci prawidłowe postępowanie )
 • nadwrażliwość zębów
 • duża ilość wypełnień, koron protetycznych, mostów protetycznych, licówek w obrębie zębów przednich
 • alergia lub nadwrażliwość na utleniacze, glicerol, żywice poliakrylowe
 • palenie tytoniu
 • zaburzenia stawu skroniowo – żuchwowego
 • przyjmowanie silnych leków ( np. psychotropowych, przeciwpadaczkowych, cytostatyków )

Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania?

Zapraszamy na wizytę w naszej Klinice. Lekarz odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00. Zadzwoń już dziś - +48 691 690 156. Jesteś dla nas wyjątkowy, dlatego my jesteśmy elastyczni – zadzwoń i zaproponuj termin wizyty, dołożymy wszelkich strań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

*PAMIĘTAJ!: Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja – musimy poznać Twoje oczekiwania oraz stan Twojej jamy ustnej. Zaproponujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.


Wybrane usługi

Dużym atutem naszej Kliniki Stomatologicznej jest także bogata gama usług. Wychodzimy z założenia, że każdy nasz pacjent jest wyjątkowy i każdy zasługuje na to, co najlepsze, dlatego też oferowana przez nas stomatologia obejmuje szeroki wachlarz zabiegów, które pomagają odzyskać piękny i zdrowy uśmiech. Oferujemy m.in. kompleksowy przegląd jamy ustnej, leczenie zachowawcze, wybielanie zębów, licówki, implanty oraz nowoczesne borowanie piaskiem (abrazja powietrzna) będące alternatywą dla tradycyjnego wiertła.
Usługi stomatologiczneUsługi medycyny estetycznej

Podziel się tą stroną ze znajomymi:Udogodnienia, które dla Ciebie przygotowaliśmy: