Chcesz dowiedzieć się więcej?
przycisk zamknij

Dziękujemy, zapytanie zostało wysłane do Esclinic.

Przegląd stomatologiczny

  |  
  |  

 

darmowy przegląd jamy ustnej 2017

Darmowy przegląd jamy ustnej dla wszystkich dzieci z ESCLINIC!
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na darmowe przeglądy jamy ustnej od 18 sierpnia do 1 września 2017 roku.

 

Najważniejsza jest profilaktyka! W naszych gabinetach specjaliści obejmą Cię kompleksowym leczeniem, jednak tylko regularne wizyty kontrolne pozwolą Ci cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem każdego dnia.

Czy uważasz, że poświęcenie kilku minut co pół roku to dużo w zamian za pewność zdrowej jamy ustnej?

Czym jest pierwsza wizyta w gabinecie dentystycznym?

Podczas pierwszej wizyty w naszej Klinice zostaniesz poproszony o wypełnienie kwestionariusza dotyczącego Twojego zdrowia. Następnie lekarz dentysta przeprowadzi badanie zewnątrzustne i wewnątrzustne oraz radiologiczne. Na podstawie uzyskanych wyników wspólnie zaplanujecie Twoje leczenie.

Co to jest przegląd stomatologiczny?

Jest to wizyta w gabinecie stomatologicznym, podczas której lekarz dentysta dokona dokładnej diagnostyki Twojej jamy ustnej za pomocą wzroku, narzędzi stomatologicznych oraz kamery wewnątrzustnej.

Po co właściwie wykonywany jest przegląd jamy ustnej?

Konieczne jest przeprowadzanie regularnego przeglądu Twojej jamy ustnej ( co najmniej raz na 6 miesięcy ), abyś miał pewność, że ze zdrowiem Twoich zębów i otaczających tkanek jest wszystko w porządku.

Podczas takiej wizyty Twój dentysta stwierdzi czy prawidłowo dbasz o zęby w domu oraz czy nie pojawiły się żadne ubytki próchnicowe.

 

 

 

A co jeśli dentysta znajdzie próchnicę?

Jeśli Twój stomatolog stwierdzi, że zęby wymagają leczenia lub profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych opracuje dla Ciebie indywidualny plan leczenia. Po jego akceptacji, przystąpi do leczenia.

Po zakończeniu wszystkich procedur będziesz znów szczęśliwym właścicielem pięknego i zdrowego uśmiechu.

A co jeśli dentysta nie znajdzie próchnicy?

W takim przypadku Twój lekarz zaprosi Cię na kolejną wizytę za 6 miesięcy.

Co w przypadku, jeśli w krótszym czasie niż 6 miesięcy zaniepokoi mnie stan mojej jamy ustnej?

Wtedy powinieneś zgłosić się od razu do naszej Kliniki. Lekarz dentysta przeprowadzi diagnostykę i rozwiąże Twój problem.

Czy z moim dzieckiem również powinienem zgłaszać się na kontrole?

Tak! Zarówno w przypadku zębów mlecznych jak i stałych, wizyty kontrolne są koniecznością. Zawsze lepiej podjąć właściwe kroki wcześniej, niż kiedy pojawi się ból czy inne nieprzyjemne dolegliwości.

Czy podczas wizyty kontrolnej lekarz wykona higienizację mojej jamy ustnej?

Jeśli podczas badania Twój stomatolog stwierdzi zalegające złogi nazębne wtedy zaleci wykonanie zabiegów higienizacyjnych. Zalicza się do nich scaling, piaskowanie oraz fluoryzację.

  

Umów się na wizytę w naszej Klinice ( +48 691 690 156 ) i przekonaj się, że warto poświęcić chwilę Twojego cennego czasu dla zdrowia jamy ustnej.

Zapraszamy Cię od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 20. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, lekarz chętnie na wszystkie odpowie.

 

 

 
Wybrane usługi

Dużym atutem naszej Kliniki Stomatologicznej jest także bogata gama usług. Wychodzimy z założenia, że każdy nasz pacjent jest wyjątkowy i każdy zasługuje na to, co najlepsze, dlatego też oferowana przez nas stomatologia obejmuje szeroki wachlarz zabiegów, które pomagają odzyskać piękny i zdrowy uśmiech. Oferujemy m.in. kompleksowy przegląd jamy ustnej, leczenie zachowawcze, wybielanie zębów, licówki, implanty oraz nowoczesne borowanie piaskiem (abrazja powietrzna) będące alternatywą dla tradycyjnego wiertła.
Usługi stomatologiczneUsługi medycyny estetycznej

Podziel się tą stroną ze znajomymi:Udogodnienia, które dla Ciebie przygotowaliśmy: